Par mums

SIA „Jūrmalas namsaimnieks” ietilpst uzņēmumu grupā „Civinity”, kas jau vairāk nekā 20 gadus klientiem Lietuvā sniedz dažādus ēku administrēšanas un tehniskās uzturēšanas pakalpojumus.

Mēs piedāvājam kvalitatīvu un profesionālu palīdzību ēku apsaimniekošanā atbilstoši klientu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām. Mūsu uzņēmums atbilst starptautiskajiem apkalpošanas un darbu izpildes kvalitātes standartiem. Mūsu piedāvājumā ir kompleksi namu apsaimniekošanas risinājumi, tādēļ klientiem vairs nav jātērē resursi dažādu pakalpojumu sniedzēju darbības saskaņošanai, bet šo koordinēšanu atstāt mūsu ziņā un saņemt no mums visaptverošu palīdzību ēku apsaimniekošanā un uzturēšanā.

Saviem klientiem mēs vienmēr veltām vislielāko uzmanību, tādēļ mūs atrod aizvien vairāk jaunu klientu un sadarbības partneru. Šādi tiek nodrošināta mūsu izaugsme un attīstības stabilitāte. Elastīgs darba grafiks un darbinieku profesionalitāte garantē mūsu veikto darbu kvalitatīvu un ātru izpildi. Bagātīgā pieredze, nemitīga ekspertu zināšanu uzkrāšana un jaunāko tehnoloģiju pielietošana – tās ir priekšrocības, ko augstu vērtē mūsu klienti. „Civinity” grupas mērķis – būt uzticamiem partneriem, kas palīdz klientiem ietaupīt daudz laika un naudas.