Paziņojums (16.03.2020.)

Paziņojums (16.03.2020.)

Cienījamie klienti! 

 Ņemot vērā 12.03.2020. Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību, informējam par iespējamiem pakalpojuma apjoma ierobežojumiem. 

Jūrmalas namsaimnieks komanda aktīvi strādās pie tā, lai visi pārvaldīšanas pakalpojumi tiktu nodrošināti laikā un pilnā apmērā, tomēr, turpinoties ārkārtas stāvoklim valstī un vīrusa izplatībai, var veidoties apstākļi, kad kādu no pakalpojumiem nodrošināsim ar kavēšanos. Ja saistību izpilde kavēsies vai būs atlikta līdz ārkārtas stāvokļa beigām, situācija būs klasificējama kā nepārvarama vara un Jūrmalas namsaimnieks to diemžēl nespēj ietekmēt. 

Papildus tam aicinām mūsu klientus: 

  • Iespēju robežās izvairīties no saziņas ar Jūrmalas namsaimnieksvai tā pārstāvjiem klātienē, bet visus neskaidros jautājumus iesūtīt elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi sloka@jn.lv, kauguri@jn.lv, dubulti@jn.lv vai zvanot uz numuru +371 67732346, +371 67733218 vai +371 67811330
  • Darbu izpildi individuāli īpašumā plānot pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas;
  • Būt saprotošiem, ja gaidīšanas laiks uz līnijas mums zvanot ir pieaudzis vai atbildes uz e-pastiem ir jāgaida ilgāk kā pāris dienas.

Informējam arī par to, ka Jūrmalas namsaimnieks klientu apkalpošanas centrs  “Sloka” un “Dubulti” līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanai klientu apmeklējumiem klātienē ir slēgti.

 

Aicinām ikvienu šajā ārkārtas stāvoklī īpaši pievērst uzmanību individuāliem piesardzības pasākumiem un rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību! 

  Jūrmalas namsaimnieks