SĪKDATŅU POLITIKA

 

SIA „Jūrmalas namsaimnieks” (turpmāk – mēs), juridiskā adrese: Dubultu prospekts 3, Jūrmala, LV-2015, tālr.  +371 67811330, e-pasts: personasdati@civinity.lv, kā pārzinis apņemas nodrošināt vietnes apmeklētāju (turpmāk – jūs) privātās informācijas drošību un tiesību aizsardzību, Jums izmantojot mūsu interneta vietni http://www.jn.lv/ (turpmāk – vietne) un tajā esošo saturu.

 

Mēs respektējam Jūsu privātumu un esam apņēmušies ievērot Jūsu tiesības uz Jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru skaidrojumu par to, kā sīkdatnes tiek izmantotas Vietnē.

 

Par datu apstrādē esošajiem faktiskajiem un tiesiskajiem apstākļiem ir pieejama šajā politikā, kā arī Privātuma politikā.

 

Kas ir sīkdatnes un kādiem nolūkiem mēs tās izmantojam?

Sīkdatnes ir informācijas elementi, kas tiek izgūti no tīmekļa vietnes un uzglabāti Jūsu datora cietajā diskā. Tie ir sīki informācijas faili, kas ļauj tīmekļa vietnēm uzglabāt un izmantot informāciju par lietotāja tīmekļa vietnes izmantošanas paradumiem.

Apmeklējot šo Vietni, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes Vietnes darbības drošības efektivitātes uzlabošanai, apmeklētības statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai.

Izmantojot sīkdatnes, mēs ievācam šādu informāciju:

 

Kāda ir sīkdatņu izmantošanas kārtība?

Visas sīkdatnes, kas nav atzīstamas par obligātajām (tehniski nepieciešamie) var tikt izmantotas tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu. Savu piekrišanu varat paust, atzīmējot aizpildāmos laukumus pretī katram sīkdatnes veidam ar ķeksīti vietnes lejasdaļā iznirstošajā sīkdatņu joslā. 

Pievēršam Jūsu uzmanību, ka obligātās sīkdatnes ir nosacījums vietnes izmantošanai, tādējādi to izmantošanai nav nepieciešama piekrišana.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

  1. nepieciešamās (obligātās) sīkdatnes, kas ļauj lietot tīmekļa vietnē pieejamos pakalpojumus, piemēram, sīkfailu autentifikācija, kas ir nepieciešama pakalpojumu autentifikācijai tīmekļa vietnes ietvaros;
  2. analītiskās sīkdatnes (mārketinga, statistiskās), kas ļauj apkopot informāciju par to, kā tiek izmantotas interneta vietnes, funkcionālās sīkdatnes ļauj atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus un lietotāja saskarnes personalizāciju, piem., izvēlēto valodu vai lietotāja atrašanās vietu, burtu izmēru, vietnes izskatu utt.

 

Trešo personu sīkdatnes

Mūsu Vietnei ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru mēs izmantojam, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat Vietni un lai uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu.

Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

 

Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

 

Ja Jūs nevēlaties, lai mēs iegūstu informāciju par Jūsu aktivitātēm tīmekļa vietnē, jums ir tiesības šim sīkdatņu veidam nepiekrist vai arī, ja piekrišana sākotnēji sniegta, jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm nav piekļuves trešajām personām, izņemot šajā politikā norādīto.

Detalizēta informācija par tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm:

Obligātie sīkfaili (2) - ļauj lietot tīmekļa vietnē pieejamos pakalpojumus, piemēram, sīkfailu autentifikācija, kas ir nepieciešama pakalpojumu autentifikācijai tīmekļa vietnes ietvaros.

Nosaukums

Pakalpojumu sniedzējs

Nolūks

Termiņš

Veids

rc::a

google.com

Šo sīkfailu izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robotprogrammatūrām. Tas ir izdevīgi vietnei, lai varētu sagatavot derīgus pārskatus par viņu vietnes lietošanu.

Pastāvīgi

HTML

rc::c

google.com

Šo sīkfailu izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robotprogrammatūrām.

Sesijas laiks

HTML

 

Statistikas sīkfaili (3) palīdz tīmekļa vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un anonīmi pārskatot informāciju.

Nosaukums

Pakalpojumu sniedzējs

Nolūks

Termiņš

Veids

_ga

jn.lv

Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni

2 gadi

HTTP

_gat

jn.lv

Izmanto Google Analytics, lai droselētu pieprasījumu

1 diena

HTTP

_gid

jn.lv

Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni

1 diena

HTTP

 

Neklasificētie sīkfaili (1) - ir sīkdatnes, kuras mēs kopā ar individuālajiem pakalpojumu sniedzējiem klasificējam sīkdatnes.

Nosaukums

Pakalpojumu sniedzējs

Nolūks

Termiņš

Veids

a/n (6-8)

jn.lv

Neklasificēts/nenoteikts

Sesijas laiks

HTTP

Kā izdzēst sīkdatnes?

Jūs sava pārlūka iestatījumos varat kontrolēt un izdzēst  sīkdatnes, bet ievērojiet, ka šādā gadījumā jums var nebūt iespējams izmantot daudzas funkcijas, kas nepieciešamas pienācīgai tīmekļa vietnes darbībai.

Ja jums nepieciešama papildu informācija par sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet www.aboutcookies.org, kur jums būs pieejama detalizēta, neatkarīga informācija par to, kā pārlūka iestatījumos atspējot sīkdatnes un kā izdzēst Jūsu datorā esošās sīkdatnes. Lai izdzēstu sīkdatnes Jūsu mobilajā tālrunī, jums jāizlasa tālruņa lietošanas instrukcija.